Dershaneler

Giresun Dershane Fiyatları

ortadogulular tmb 1

Giresun Dershane Fiyatları 2023 yılında da diğer yıllarda olduğu gibi araştırması yoğun olarak yapılan bir konudur Giresun şehrinin nüfusundan ötürü eğitim alanında araştırmaların yoğun şekilde yapılması oldukça doğaldır. Giresun şehrimiz dershanelerine dair oluşturmuş olduğumuz listemize yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Giresun Dershaneler, bölgelere göre farklılık gösterebilir. Dershane tercihi yapılırken ihtiyaçların doğru belirlenmesi oldukça önemlidir. İhtiyaçlar özelinde belirlenen dershaneler öğrencilere daha fazla fayda sağlamaktadır. Maksimum faydanın sağlanabilmesi için bu hususlara dikkat etmek gerekir.


Erken Kayıt Formu


Giresun oldukça rağbet gören bir şehrimizdir. Genç nüfus ile doğru orantılı olarak dershane araştırmaları yapılabilmektedir. Velilerin ve öğrencilerin en iyi eğitimi  Giresun en iyi dershane olarak aradığı gözlemlenmiştir. Aşağıda oluşturulan dershane listemizde ihtiyaçlarınıza göre dershaneleri değerlendirebilirsiniz.

Yaptığımız listeler MEB internet sitesinden alınmakta olup, tüm bilgiler alfabetik olarak sıralanmıştır herhangi bir ayrım söz konusu değildir.

Makale İçeriği

Giresun Dershane Fiyatları 2023

ankara dershane

DERSHANE ADIDERSHANE İLİDERSHANE İLÇESİDERSHANE ADRESİDERSHANE TELEFON
ÖZEL GİRESUN BİLGİ DERSHANESİGİRESUNMERKEZŞEYHKERAMETTİN MAH. GAZİ PAŞA SK. NO: 2 İÇ KAPI NO: 2 MERKEZ / GİRESUN (DİĞER İÇ KAPILAR: 3-4)5442163742
ÖZEL GİRESUN BİLİM AÇI DERSHANESİGİRESUNMERKEZHACIMİKTAT MAH. FATİH CAD. NO: 16 İÇ KAPI NO: 101 MERKEZ / GİRESUN4542161001
ÖZEL GİRESUN BAŞARIM DERSHANESİGİRESUNMERKEZKAPU MAH. ŞENSOY SK. NO: 6A MERKEZ / GİRESUN4545052228

Giresun Dershane Fiyatları 2023’de hangi aralıklardadır ?

Giresun Dershane Fiyatları  2023 yılında 8000TL ile 20000 TL arasında sunulan hizmete göre değişiklik gösterebilmektedir.

Giresun En İyi Dershane 2023’de hangi dershanedir ?

Ortadoğulular eğitim kurumları Giresun içerisindeki en iyi ve en kaliteli eğitim veren dershaneler arasında yer almaktadır.

 

Puanla post

Yorum Yap