Dershaneler

Hakkâri Dershane Fiyatları

ortadogulular tmb 2 1140x608 min

Hakkâri Dershane Fiyatları 2024 yılında da diğer yıllarda olduğu gibi araştırması yoğun olarak yapılan bir konudur Hakkâri şehrinin nüfusundan ötürü eğitim alanında araştırmaların yoğun şekilde yapılması oldukça doğaldır. Hakkâri şehrimiz dershanelerine dair oluşturmuş olduğumuz listemize yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Hakkâri Dershaneler, bölgelere göre farklılık gösterebilir. Dershane tercihi yapılırken ihtiyaçların doğru belirlenmesi oldukça önemlidir. İhtiyaçlar özelinde belirlenen dershaneler öğrencilere daha fazla fayda sağlamaktadır. Maksimum faydanın sağlanabilmesi için bu hususlara dikkat etmek gerekir.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Başvuruları Başladı!


Hakkâri oldukça rağbet gören bir şehrimizdir. Genç nüfus ile doğru orantılı olarak dershane araştırmaları yapılabilmektedir. Velilerin ve öğrencilerin en iyi eğitimi  Hakkâri en iyi dershane olarak aradığı gözlemlenmiştir. Aşağıda oluşturulan dershane listemizde ihtiyaçlarınıza göre dershaneleri değerlendirebilirsiniz.

Yaptığımız listeler MEB internet sitesinden alınmakta olup, tüm bilgiler alfabetik olarak sıralanmıştır herhangi bir ayrım söz konusu değildir.

Makale İçeriği

Hakkâri Dershane Fiyatları 2024

ankara dershane

DERSHANE ADIDERSHANE İLİDERSHANE İLÇESİDERSHANE ADRESİDERSHANE TELEFON
ÖZEL KANIT DERSHANESİHAKKARİYÜKSEKOVADİZE MAH. SANTRAL CAD. AHMET İKE SİTESİ AHMET İKE BLOK NO: 50 İÇ KAPI NO: 1 YÜKSEKOVA / HAKKARİ5530898011
ÖZEL YÜKSEKOVA BİLİM DERSHANESİHAKKARİYÜKSEKOVAESKİ KIŞLA MAH. KIŞLA CAD. NO: 7 YÜKSEKOVA / HAKKARİ5446393261
ÖZEL YÜKSEKOVA DOĞRU CEVAP DERSHANESİHAKKARİYÜKSEKOVAGÜNGÖR MAH. CENGIZ TOPEL CAD. NO: 100 İÇ KAPI NO: 4 YÜKSEKOVA / HAKKARİ5355752616

Hakkâri Dershane Fiyatları 2024’de hangi aralıklardadır ?

Hakkâri Dershane Fiyatları  2024 yılında 8000TL ile 20000 TL arasında sunulan hizmete göre değişiklik gösterebilmektedir.

Hakkâri En İyi Dershane 2024’de hangi dershanedir ?

Ortadoğulular eğitim kurumları Hakkâri içerisindeki en iyi ve en kaliteli eğitim veren dershaneler arasında yer almaktadır.

 

Puanla post

Yorum Yap

Desteğe Sor..
Merhaba,
Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak size danışmanlık sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?